Škola pro život
Olomoucký
      kraj
ukonceni-skolniho-roku-2017-18Vážení rodiče, milí žáci, Školní rok 2017/18 se chýlí pomalu ke svému konci, a tak mi dovolte několik ...
2018Ve čtvrtek 14.6. 2018 proběhlo slavnostní pasování žáků 5. třídy.   Celá akce se konala v krásných ...
retro-hryZveme všechny zájemce, aby si ve středu 30.5. přišli vyzkoušet, jak si děti hrály před 30 a více lety - ...
vylet-pro-deti-a-rodice-pozvankaZpráva pro malé i velké turisty a milovníky přírody - v sobotu 16.6. 2018 pořádá naše škola výlet do ...
osudove-osmickyDne 30.4. jsme pro naše žáky zorganizovali projektový den „Osudové osmičky“.   Ve všech možných ...
dopravni-soutez-2Dne 25. dubna 2018 proběhla na zahradě školní družiny dopravní soutěž pro všechny děti i žáky ...

Dne 30. dubna 2018 se na zahradu školní družiny slétly malé čarodějnice, protože se konal tradiční Slet čarodějnic. Mezi čarodějnicemi se objevili také čarodějové a kouzelníci. Na začátku sletu se nám všichni v kostýmech předvedli v promenádě a po promenádě byla zvolena „Miss čarodějnice“. Zvítězili žáci z 1. třídy ZŠ Mikulovice. Obdrželi plyšové strašidla a krásné šerpy, které nám zhotovila Tonička Ostrá. Vychovatelkám to také slušelo v kostýmech čarodějnic. Všichni účastníci sletu nám předvedli své dovednosti v letu na koštěti, hodem žáby nebo myší na koš, kreslením (pavouky, ještěrky, kocoury, čarodějnice, pavučiny apod.). Dostali za své výkony odměnu -  malý mls. Potom se všichni posilnili špekáčkem, který si opekli u ohně, a to v podobě chobotnice nebo pavouka. Někteří nám také předvedli čarodějné taneční kreace. Počasí nám přálo a tak se akce vydařila.

stitek 2018 X čarodějnic X malých X slet

Webdesign by NATAMI Copyright © 2013  JPS. All rights reserved • Mikulovice u Jeseníku • Olomoucký kraj •

Czech Republic • transport • stavby • zateplení • stavební stroje • dlažby • plovoucí podlahy • skladové prostory • jps •

seznam • levně • kuchyně • koupelny • voda • odpady • mikulovice.cz • mikulovice.com • jesenicko • Jeseniky • kanalizace •

Joomla hosting • grafika • správa www • návrh www • internetový obchod • správa sítě • optika • rozpočty • doprava

Tato lišta slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. více

rozumím

ZŠ Mikulovice využívá cookies k ukládání informací na Váš počítač, aby zvýšila funkčnost svých internetových stránek a zdokonalila jejich vlastnosti. Všechny cookies na našich stránkách můžete vymazat či zablokovat, ale některé části internetových stránek v takovém případě přestanou být funkční. Váš následný pohyb po našich stránkách je brán jako souhlas s užíváním cookies pro tento www server.