Škola pro život
Olomoucký
      kraj
ukonceni-skolniho-roku-2017-18Vážení rodiče, milí žáci, Školní rok 2017/18 se chýlí pomalu ke svému konci, a tak mi dovolte několik ...
2018Ve čtvrtek 14.6. 2018 proběhlo slavnostní pasování žáků 5. třídy.   Celá akce se konala v krásných ...
retro-hryZveme všechny zájemce, aby si ve středu 30.5. přišli vyzkoušet, jak si děti hrály před 30 a více lety - ...
vylet-pro-deti-a-rodice-pozvankaZpráva pro malé i velké turisty a milovníky přírody - v sobotu 16.6. 2018 pořádá naše škola výlet do ...
osudove-osmickyDne 30.4. jsme pro naše žáky zorganizovali projektový den „Osudové osmičky“.   Ve všech možných ...
dopravni-soutez-2Dne 25. dubna 2018 proběhla na zahradě školní družiny dopravní soutěž pro všechny děti i žáky ...

Ředitelství školy sděluje, že termín zápisu k povinné školní docházce byl v ZŠ Mikulovice stanoven na středu 4.4. 2018 ( od 13:00 hod. do 17:00 hod. ve školní družině), náhradní termín pak na čtvrtek 5.4.2018 (od 13:00 do16:00 hod.). Upozorňujeme, že žádost o přijetí podává zákonný zástupce. Není-li dítě tělesně nebo duševně přiměřeně vyspělé a požádá-li o to písemně zákonný zástupce dítěte v době zápisu dítěte k povinné školní docházce, odloží ředitel školy začátek povinné školní docházky o jeden školní rok, ale jen za předpokladu, že žádost o odklad je doložena doporučujícím posouzením příslušného školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa – tento úkon by měl být vykonán nejpozději do 30.4.2087. Další informace s patřičnými dokumenty najdete na webu školy: www.mikulovicezs.cz v sekci „Zápis do 1. třídy.“ Dále bylo vydáno tzv. „Desatero pro rodiče“, které najdete na internetové adrese: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/desatero-pro-rodice-deti-predskolniho-veku

Webdesign by NATAMI Copyright © 2013  JPS. All rights reserved • Mikulovice u Jeseníku • Olomoucký kraj •

Czech Republic • transport • stavby • zateplení • stavební stroje • dlažby • plovoucí podlahy • skladové prostory • jps •

seznam • levně • kuchyně • koupelny • voda • odpady • mikulovice.cz • mikulovice.com • jesenicko • Jeseniky • kanalizace •

Joomla hosting • grafika • správa www • návrh www • internetový obchod • správa sítě • optika • rozpočty • doprava

Tato lišta slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. více

rozumím

ZŠ Mikulovice využívá cookies k ukládání informací na Váš počítač, aby zvýšila funkčnost svých internetových stránek a zdokonalila jejich vlastnosti. Všechny cookies na našich stránkách můžete vymazat či zablokovat, ale některé části internetových stránek v takovém případě přestanou být funkční. Váš následný pohyb po našich stránkách je brán jako souhlas s užíváním cookies pro tento www server.