Škola pro život
Olomoucký
      kraj
ukonceni-skolniho-roku-2017-18Vážení rodiče, milí žáci, Školní rok 2017/18 se chýlí pomalu ke svému konci, a tak mi dovolte několik ...
2018Ve čtvrtek 14.6. 2018 proběhlo slavnostní pasování žáků 5. třídy.   Celá akce se konala v krásných ...
retro-hryZveme všechny zájemce, aby si ve středu 30.5. přišli vyzkoušet, jak si děti hrály před 30 a více lety - ...
vylet-pro-deti-a-rodice-pozvankaZpráva pro malé i velké turisty a milovníky přírody - v sobotu 16.6. 2018 pořádá naše škola výlet do ...
osudove-osmickyDne 30.4. jsme pro naše žáky zorganizovali projektový den „Osudové osmičky“.   Ve všech možných ...
dopravni-soutez-2Dne 25. dubna 2018 proběhla na zahradě školní družiny dopravní soutěž pro všechny děti i žáky ...

Vážení rodiče,

jste srdečně zváni na :

ODBORNĚ ZAMĚŘENÁ TEMATICKÁ SETKÁVÁNÍ s Mgr. Petrem Spurným (speciální pedagog, mentor a lektor), která se uskuteční v ZŠ Mikulovice, a to v celkovém počtu 6-ti setkání po 2 hodinách, v rámci projektu RČ: „CZ.02.3.X/0.0/0.0/16_022/0003710“ZKVALITNĚNÍ VÝUKY A VÝSLEDKŮ ŽÁKŮ V KLÍČOVÝCH KOMPETENCÍCH NA ZÁKLADNÍ ŠKOLE V MIKULOVICÍCH, který je spolufinancován Evropskou unií . Pro první 3 setkání byly zvoleny tyto termíny: 28.2.2018, 22.3.2018, 5.4.2018 v čase od 16:00 do 18:00 hod. Tematická nabídka těchto setkání bude pestrá a možná zde dostanete odpovědi na otázky, které Vás tíží – jak na dítě, aby se těšilo do školy, zásady efektivní výchovy, pravidla a výchovné rodičovské styly, výchova a ne výchova, rizika v životě dítěte, aj….Lektor je připraven odpovídat i na konkrétní dotazy. Budeme se těšit na Vaši účast.

stitek rodiče X pro X pozvánka

Webdesign by NATAMI Copyright © 2013  JPS. All rights reserved • Mikulovice u Jeseníku • Olomoucký kraj •

Czech Republic • transport • stavby • zateplení • stavební stroje • dlažby • plovoucí podlahy • skladové prostory • jps •

seznam • levně • kuchyně • koupelny • voda • odpady • mikulovice.cz • mikulovice.com • jesenicko • Jeseniky • kanalizace •

Joomla hosting • grafika • správa www • návrh www • internetový obchod • správa sítě • optika • rozpočty • doprava

Tato lišta slouží k tomu, aby se lidé v Evropské unii naučili bezmyšlenkovitě odklikávat cokoliv.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. více

rozumím

ZŠ Mikulovice využívá cookies k ukládání informací na Váš počítač, aby zvýšila funkčnost svých internetových stránek a zdokonalila jejich vlastnosti. Všechny cookies na našich stránkách můžete vymazat či zablokovat, ale některé části internetových stránek v takovém případě přestanou být funkční. Váš následný pohyb po našich stránkách je brán jako souhlas s užíváním cookies pro tento www server.