Vyhledávání

OK v Minifotbale

SuperUser Account 0 4521

Dne 16. 10. jsme se zúčastnili turnaje v Minifotbale na jesenickém stadionu. Tento turnaj byl pro 8. a 9. třídu. Do Jeseníku, včetně nás, přijelo dalších šest škol z okresu. Zajímavostí je, že v našem týmu se neobjevil ani jeden žák z 9. ročníku, za to jsme měli dva žáky z 6. ročníku. V těžké konkurenci jsme skončili na výborném 3. místě! Družstvo ZŠ Mikulovic porazilo ZŠ Lipová – Lázně 1:0 a ZŠ Českou Ves 1:0, dále remizovalo s Gymnáziem Jeseník 2:2 a 0:0 se ZŠ Supíkovice. Podlehli jsme jen ZŠ Javorník 2:0 a stejným výsledkem i ZŠ Žulové.  Všichni hráči si při tomto turnaji opravdu mákli, jelikož se hrálo 1x15 minut a v rozestavení 6+1. Naši žáci si zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon.

Tým ZŠ Mikulovice: Adam Sláma, Martin Kalný, Václav Hinšt, Petr Hanúsek, Nikola Knilová, Adam Korytář, Petr Vondrka a Vojtěch Špelda

Jan Vavrač

Na Atletickém čtyřboji jsme se neztratili!

SuperUser Account 0 2597

Tradiční soutěže, která se posledních pár let koná v areálu ZŠ Nábřežní v Jeseníku, se zúčastnili i žáci naší školy. Měli jsme zastoupení v každé kategorii. Družstvo v jedné  kategorii se skládalo z 5 soutěžících. Body se sčítaly z atletických disciplín, jako byla vytrvalost, sprint, skoky (vysoký, daleký), hod míčkem či vrh koulí. V obrovské konkurenci, dalších osmi škol z našeho okresu, se umístily starší žačky na 3. místě! V tomto týmu nastoupily žákyně: Klaudie Látalová, Lucie Velartová, Lucie Zapletalová, Nikola Knilová a Ludmila Dirdová. Mezi jednotlivci se Jakub Hloušek umístil na 3. místě v kategorii mladších žáků! Obrovská gratulace!

Jan Vavrač

Táhneme za jeden provaz

SuperUser Account 0 4357

Každoroční krásný závod trojic pořádaný Policií ČR se konal 27.9.2019 v areálu bývalých kasárna a účastnilo se ho 15 žáků 2. stupně. Deštivé počasí neubralo odhodlání žádnému našemu reprezentantovi, dokonce povzbudilo žáky 9. třídy k zisku vynikajícího 1. místa! Ještě jednou gratulujeme, uběhnout 1,5km dlouhou trať v nejlepším čase a zvládnout co nejlépe splnit všechny úkoly bylo náročné. Klobouk dolů!