Šarka Hoferková
/ Categories: ŠKOLNÍ AKTUALITY

Zpátky do lavic aneb výuka od 30.11.

Výuka od 30.11.2020

Sdělujeme, že od 30.11. (pondělí) se celý 1. stupeň učí prezenčně – to znamená, již ve škole (v rámci TV bude pobyt venku). Prezenční výuka začíná také  pro 9.A a 9.B třídu. Pro žáky 1. stupně a devátých tříd je prezenční výuka již povinná  a nevztahuje se na ni rotační systém.

V rámci rotační prezenční výuky 30.11. přijdou do školy také žáci 8. třídy (výuka povinná). Jelikož nelze u některých předmětů zachovat homogenitu skupiny, výuka bude probíhat u 2. stupně bez TV, sportovních aktivit a rozvrh bude ještě mírně upraven (žáci se dozví přímo  od třídních učitelů).

Žáci 6. a 7. třídy se učí od 30.11. do 4.12. distančně (od učitelů daných předmětů se dozví rozvrh, který bude jiný než doposud).

Od 7.12. do 11.12. se 8. třídy učí distančně a 6.a 7. třídy prezenčně, tedy ve škole. A tato nastavená výuka se prozatím bude opakovat. Školní družina i jídelna jsou v provozu.

Připomínáme nošení roušek po celou dobu pobytu ve škole a vzhledem k tomu, že se před školou dělají nové chodníky – vstup do školy je ze dvora.

 

                                                                                          Mgr. Ivana Látalová

Předchozí článek Výsledky voleb do Školské rady
Další článek Olympiáda v českém jazyce
Print
285

Theme picker