Pozvánka na akci KOLEČKIÁDA

SuperUser Account 0 708

V neděli dne 6. října 2019 pořádá školní družina ve spolupráci s MSRPDŠ při ZŠ Mikulovice, MŠ, SDH a TJ Sportem pro děti i dospělé bez omezení věku „ KOLEČKIÁDU“ trochu jinak.

Sraz účastníků v 14 hodin před sokolovnou TJ Sport. Ve výzdobě či výrobě vozidla se fantazii meze nekladou, ale mohou dorazit i bez výzdoby všechna vozidla co mají kola bez motoru.

Startujeme v 14:30 hodin. Jízdní trasy s jízdou zručnosti a s překvapením jsou připraveny podle věkových kategorií. Do cíle projedete přes bílou pěnovou lavinu, kterou připraví hasiči a v cíli Vás čeká malé občerstvení, zábavné hry. SDH Mikulovice nás seznámí s jejich činností. Pro každého účastníka je připravena odměna. Těšíme se na Vaši účast!

Iva Krajčíková                                                                           

Nový školní rok 2019/2020

SuperUser Account 0 664

Dne 2.9. 2019 v 8:00 hod. bude  v kinosále OÚ slavnostně zahájen nový šk. rok 2019/2020. Po tomto zahájení  žáci 1. ročníku přejdou s rodiči a třídní učitelkou do své třídy, ostatní žáci školy budou čerpat volno. Ve škole se setkáme v úterý 3.9. Žáci se po prázdninách mohou těšit na  nově vymalované prostory školy, na  opravené 3 učebny a na  zateplení podhledu v prostoru šaten. Dále byly podpořeny a schváleny 2  projekty, takže nás čeká spousta zajímavé práce. Do školy byli přijati 2 noví členové učitelského sboru a od září bude ve škole opět pracovat i školní psycholog. V průběhu září se můžete těšit i na nové  webové stránky školy. Přejeme všem hodně energie a trpělivosti po celou dobu školního roku a budeme se těšit na 1.třídní schůzky, které proběhnou ve čtvrtek 3.10.2019 v 16:00 hod., nejdříve  v prostorách školní jídelny, poté v jednotlivých třídách.

                                       Mgr. Ivana Látalová

Theme picker