Pololetní a jarní prázdniny

SuperUser Account 0 180

Vážení rodiče, milí žáci,

první pololetí školního roku 2019/2020 se chýlí pomalu ke konci, proto několik informací. Dne 30.1.(čtvrtek) obdrží všichni žáci v posledních hodinách jejich výuky Výpis vysvědčení. Tento výpis si žáci nechávají, není třeba jej vracet. Hned v pátek 31.1. čerpají žáci jednodenní  pololetní prázdniny. V tento den bude zajištěn provoz školní družiny, a to od 6:00 hod. do 16:30 hod.

Dále sděluji,  že od pondělí 3.2. do neděle 9.2. byly stanoveny jarní prázdniny. Po celou dobu jarních  prázdnin nebude provoz školní družiny zajištěn. Ve škole se opět setkáme v pondělí 10.2.2020.

Mgr. Ivana Látalová

Vánoční sen

SuperUser Account 0 182

Protože „Sny se plní nejen o vánocích“, rozhodli se žáci ze 3.třídy, že vyrobí v rámci pracovních činností různé vánoční dekorace a dárečky, které následně prodají na vánočním jarmarku a výtěžek věnují na splnění jednoho takového snu. Ke třeťákům se následně přidali další žáci. Vybranou částku z prodeje osobně děti předaly rodičům malého Míši, který do života vstoupil s handicapem. Tyto peníze pomohou při nákupu na rehabilitační a kompenzační pomůcky chlapce. Jsme hrdi na to, že s tímto nápadem přišly děti samotné.

Mgr. Lenka Šťastná

Theme picker